Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

Блог

 • Главная
  Главная Здесь Вы можете найти все записи, оставленные на этом сайте.
 • Категории
  Категории Показывает список категорий этого блога.
 • Теги
  Теги Показывает список тегов, используемых в блоге.
 • Авторы
  Авторы Поиск избранных авторов по сайту.
 • Групповые блоги
  Групповые блоги Найдите здесь ваши избранные группы.
 • Войти

V Ювілейний міжнародний медичний форум

Опубликовано в Новини

Міжнародний медичний форум відбудеться 14-16 жовтня 2014 року в Києві (виставковий центр "КиївЕкспоПлаза", вул. Салютна 2-б). Ознайомитися з повною програмою запланованих заходів можна на сайті http://medforum.in.ua/.

14 жовтня буде проведено симпозіум "Медицина невідкладних станів і медицина катастроф: актуальні питання" , а 15-16 числа - захід "Школа екстреної медичної допомоги" . Як Ви вважаєте, шановні спеціалісти, чи актуальні такі заходи на сьогодні? Чи візьмете Ви участь у них?

У рамках форуму передбачені стенди з медичною друкованою продукцією. На одному з них можна буде ознайомитися з журналами "Екстрена медицина: від науки до практики", "Кардіологія: від науки до практики", "Стоматологія: від науки до практики". Подивитися та придбати можна як попередні номери, так і останній № 3 журналу з екстреної медицини. Також є можливість ознайомитися зі змістом найсвіжішого номеру, який буде надруковано в цьому місяці. Буде цікаво поспілкуватися з Вами, шановні спеціалісти, обмінятися досвідом і встановити зв'язок. Чекаємо на Вас!

Комментарии


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2019. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

 

Joomla inotur