Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

На стадіоні «Арена-Львів» відбулись змагання бригад екстреної медичної допомоги Львівської області. Для учасників змагань заздалегідь були складені легенди, взяті з реальної практики служби екстреної медичної допомоги. Оцінювали виконання завдань фахівці Львівського центру медицини катастроф, які мають відповідний досвід роботи та пройшли навчання як в Україні, так і за кордоном. У ролі «потерпілих» виступили лікарі-інтерни за спеціальністю «Медицина невідкладних станів».

Змагання складалося з шести завдань, зокрема, надання екстреної медичної допомоги «потерпілому», який впав з висоти, при утопленні, при дорожньо-транспортній пригоді.

Цікавим виявилося завдання з великою кількістю «потерпілих» після «вибуху на стадіоні», серед яких двоє дітей. За легендою, в осередку події одночасно працювали чотири бригади екстреної медичної допомоги. При виконанні цього завдання бригади повинні були дотримуватись принципів медичного сортування, злагодженості у діях та правильності проведення медичних маніпуляцій.

Ще одне завдання потребувало від учасників заходу ґрунтовних теоретичних знань, адже необхідно було скласти екзамен, зокрема, написати тестовий контроль та правильно «розшифрувати» подані електрокардіограми.

Після змагань відбулось загальне обговорення проведеного заходу, де судді вказали на основні помилки та недоліки у виконанні завдань.

За результатами змагань перше місце виборола бригада пункту екстреної медичної допомоги «Червоноград», друге – бригада пункту ЕМД «Яворів», а третє – бригада із Золочева. Нагородами для них стали кубки, грамоти та медичні сумки.

Прес-служба МОЗ України

lviv lviv 2 lviv 3


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2019. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

 

Joomla inotur