Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

Відповідно до міжнародної практики та методики розробки формулярів відбір лікарських засобів до нього здійснюється з використанням методики оцінки медичних технологій. В свою чергу, оцінки медичних технологій базується на принципах доказової медицини (Еvidence Based Medicine). Державний формуляр також узгоджений з уніфікованими протоколами медичної допомоги, що засновані на доказовому підході до проведення раціональної фармакотерапії.

Шостий випуск Державного формуляра лікарських засобів стане ефективним інструментом у діяльності досвідчених спеціалістів галузі, підготовці молодих фахівців та сприятиме успішному вирішенні завдань реформування вітчизняної системи охорони здоров’я.

Окрім паперових видань, Державний формуляр у вигляді електронної пошукової системи традиційно тиражується та розповсюджується Державним експертним центром МОЗ України серед випускників всіх вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, а також доставляється у кожний заклад охорони здоров’я державної та комунальної форм власності. Разом з Державний формуляром фахівці галузі отримують довідник лікарських засобів, включених до Державного реєстру лікарських засобів України. Цьогорічною новинкою став ще один електронний ресурс, що надійде лікарям України – Реєстр медико-технологічних документів.

Шостий випуск Державного формуляра вже надіслано до медичних вишів у кількості 9 920 примірників. Триває адресна безкоштовна доставка комплектів до регіональних структурних підрозділів охорони здоров’я відповідно до заявок.

Нагадаємо, що протягом 2009-2013 років у рамках формулярної системи в Україні було створено формуляри трьох рівнів: Державний формуляр, регіональний формуляр АР Крим, обласних, міст Києва та Севастополя державних адміністрацій та лікарські формуляри закладів охорони здоров’я. Зазначені формуляри розроблені на основі Державного формуляра з урахуванням потреб регіонів та окремих закладів охорони здоров’я.

Прес-служба МОЗ України


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2019. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

 

Joomla inotur