Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

Державне ревізійне управління

 

Звіт Генерального наглядача за якістю та контролера звітності

НС 1086

Період 2010–2012 рр.

 

10 червня 2011 р.

 

Міністерство охорони здоров’я Великобританії

 

Реформи в службах швидкої допомоги Національної системи управління охорони здоров’я Великобританії (NHS)

Наше уявлення про те, як допомогти нації розумно витрачати кошти.

Ми застосовуємо унікальну перспективу громадського аудиту, щоб допомогти Парламенту та Уряду впроваджувати надійні покращення у громадських службах.

 

За дорученням Парламенту, Державне ревізійне управління (National Audit Offi ce, NAO) ретельно вивчає витрати громадських коштів. Генеральний наглядач за якістю та контролер звітності (Сomptroller and Auditor General) Аміас Морз (Amyas Morse) — службовець Палати Громад. Він очолює NAO, де працюють близько 800 чоловік. Як він, так і NAO цілковито незалежні від уряду. Він затверджує звіти всіх урядових відомств та дуже багатьох інших громадських установ; йому належать встановлені законом повноваження звітувати перед Парламентом про економічність, продуктивність та ефективність, з якими використовують свої ресурси урядові відомства та інші установи. У 2010–2011 рр. наша робота дала можливість заощадити кошти та запровадити інші ефективні нововведеня на суму, що перевищує 1 млрд фунтів стерлінгів.

 

Методика тимчасової зупинки кровотечі та централізації кровообігу у травмованих з масивною внутрішньочеревною кровотечею

Автори: д.мед.н., професор Гур’єв С.О., к.мед.н., ст.н.сп. Кукуруз Я.С., Шуригін О.Ю.

Установа-розробник: Державний заклад «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України»

СУТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ

Методика тимчасової зупинки кровотечі та централізації кровообігу у травмованих з масивною внутрішньочеревною кровотечею. Пропонується для впровадження у практику роботи бригад швидкої медичної допомоги на догоспітальному етапі.

Метод діагностики інфекційних ускладнень у постраждалих з політравмою

Автори: д.мед.н., проф. Рощін Г.Г., д.мед.н., проф. Гур’єв С.О. к.мед.н., ст.н.сп. Танасієнко П.В., к.мед.н. Соловйов О.С.

Установа-розробник: Державний заклад «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України»

СУТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ

Пропонується метод ранньої діагностики розвитку інфекційних ускладнень у постраждалих з політравмою, що спирається на визначення кількісного рівня прокальцитоніну в крові. Запропонований метод відрізняються ранньою специфічністю та більшою прогностичною цінністю у діагностиці інфекційних ускладнень, викликаних грамнегативною флорою.

Пропонується для впровадження в практику роботи лікувально-профілактичних закладів вторинного та третинного рівня (обласних, міських, міжрайонних), які спеціалізуються на наданні екстреної медичної допомоги постраждалим з політравмою, територіальних центрів медицини катастроф.


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2017. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

 

Joomla inotur