Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

akt-1

АКТ
про результати перевірки в рамках аудиту ефективності використання місцевими органами влади субвенції з Державного бюджету на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги

Мета аудиту: оцінка законності та ефективності використання у 2012 році та протягом 8 місяців 2013 року коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги.

Предмет аудиту: кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги (КПКВК 2311300); нормативно-правові і розпорядчі акти та інші документи, які регламентують питання надання та використання механізмів управління та контролю за витрачанням коштів субвенції; статистична, фінансова, управлінська, бухгалтерська, інша звітність та інформація про стан надання та використання коштів субвенції, розрахунки щодо визначення потреби у коштах Державного бюджету по зазначених видатках.

Перевірка проводилася з 10 по 18 вересня 2013 року.

У ході перевірки встановлено:

Line Zinckernagel1, Carolina Malta Hansen2, Fredrik Folke2, Christian Torp-Pedersen3, Morten Hulvej Rod1, Tine Tjørnhøj-Thomsen1

1Національний інститут охорони здоров'я, Університет південної Данії

2Кардіологічне відділення, Гентофтенська лікарня Копенгагенського університету

3Відділення медичних наук та технологій, Ольборзький університет

 

МЕТА

З метою вивчення важливих умов для реалізації викладання СЛР в середніх школах. У Данії викладання СЛР є обов'язковим з 2005 р., але лише менше половини датських шкіл включили СЛР до своїх навчальних планів у 2012 р. Причини незрозумілі.

РЕЗУЛЬТАТИ

СЛР викладали в чотирьох із восьми шкіл, але в різному обсязі. Виявлено, що перспективи керівників шкіл і вчителів щодо викладання СЛР взаємопов'язані та мають 4 умови.

Coutinho D., Paixão A., Nogueira C., Castelões P.

Відділ інтенсивної терапії Стаціонарного центру Vila Nova de Gaia і Espinho, Португалія

МЕТА

Проаналізувати результати лікування пацієнтів з раптовою зупинкою серця (РЗС), які поступили до відділення медичного реагування (PRU) санавіації Лондона, з метою вивчення шляхів негайної доставки пацієнтів з РЗС або після ROSC до спеціалізованого центру для проведення процедур черезшкірного коронарного стентування (PCI).


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2017. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

 

Joomla inotur