Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 березня 2013 р. № 203-р
Київ

Деякі питання створення системи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

1. Визначити:

Міністерство охорони здоров’я замовником створення системи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (далі - центри);

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами - замовником національного проекту “Вчасна допомога” - утворення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій для зменшення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта”.

2. Затвердити план заходів щодо створення системи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що додається.

Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади забезпечити виконання зазначеного плану заходів.

3. Міністерству охорони здоров’я:

забезпечити з метою розроблення пропозицій щодо впровадження єдиних підходів, технічних і технологічних рішень про створення системи центрів утворення міжвідомчої робочої групи, включивши до її складу представників Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, інших заінтересованих центральних органів виконавчої влади, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, за погодженням з їх керівниками;

разом з Міністерством фінансів визначити обсяги та джерела фінансування плану заходів, затвердженого пунктом 2 цього розпорядження.

4. Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації здійснювати технічну координацію робіт із забезпечення маршрутизації викликів екстреної медичної допомоги до центрів, їх взаємодії з операторами зв’язку та інтернет-провайдерами телекомунікаційної мережі загального користування.

5. Рекомендувати Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, забезпечити координацію взаємодії центрів з операторами зв’язку та інтернет-провайдерами телекомунікаційної мережі загального користування.

6. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити підготовку інфраструктури центрів до їх введення в експлуатацію.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70


ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 25 березня 2013 р. № 203-р

ПЛАН
заходів щодо створення системи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

1. Розробити та затвердити за погодженням з МОЗ та Держінвестпроектом технічне завдання на проектні роботи із підключення центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (далі - центри) у регіонах до телекомунікаційної мережі загального користування.

Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

II квартал 2013 року.

2. Визначити приміщення для оперативно-диспетчерських служб центрів згідно з технічними вимогами, розробленими Держінвестпроектом у рамках реалізації національного проекту “Вчасна допомога” - утворення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій для зменшення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта”.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

I квартал 2013 року.

3. Розробити та затвердити порядок доступу абонентів телекомунікаційних мереж загального користування до оперативно-диспетчерських служб за єдиним телефонним номером 103.

Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Держінвестпроект, МОЗ разом з НКРЗІ.

До 15 травня 2013 року.

4. Вжити заходів до розроблення та затвердження проектної документації щодо підключення центрів до телекомунікаційної мережі загального користування:

1) розробити та затвердити техніко-економічне обґрунтування.

До 1 травня 2013 року;

2) розробити та затвердити зазначену проектну документацію.

До 30 травня 2013 року;

3) забезпечити проведення в установленому законодавством порядку експертизи проектної документації.

II квартал 2013 року.

МОЗ, Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Держінвестпроект.

5. Вжити заходів до будівництва ліній зв’язку для підключення центрів до телекомунікаційної мережі загального користування відповідно до розробленої проектної документації з метою забезпечення маршрутизації викликів.

МОЗ, Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Держінвестпроект.

III квартал 2013 року.

6. Забезпечити введення в експлуатацію ліній зв’язку та телекомунікаційного обладнання, що забезпечують підключення центрів до телекомунікаційної мережі загального користування.

МОЗ, Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Держінвестпроект разом з НКРЗІ.

III квартал 2013 року.

7. Розробити та затвердити план-графік поетапної зміни маршрутизації екстрених викликів за єдиним телефонним номером екстреної медичної допомоги 103.

МОЗ, Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Держінвестпроект разом з НКРЗІ та операторами телекомунікацій.

III квартал 2013 року.

8. Забезпечити в установленому порядку здійснення контролю за станом забезпечення операторами телекомунікацій доступу абонентів (споживачів) до служб екстреної медичної допомоги за єдиним телефонним номером екстреної медичної допомоги 103.

МОЗ, Держінвестпроект разом з НКРЗІ.

IV квартал 2013 року.

9. Організувати на базі центрів, утворених у Донецькій, Дніпропетровській областях та м. Києві, курси для навчання персоналу оперативно-диспетчерських служб центрів.

МОЗ, Держінвестпроект, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

III квартал 2013 року.

10. Забезпечити в межах бюджетних призначень:

придбання сучасного обладнання, у тому числі комп’ютерної техніки, загальносистемних програмно-апаратних комплексів, телекомунікаційного та каналоутворювального обладнання, засобів зв’язку та інформатизації;

розроблення функціонального і спеціального програмного та інформаційно-телекомунікаційного забезпечення;

введення в експлуатацію системи єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб центрів.

 

Держінвестпроект, МОЗ, Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

IV квартал 2013 року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2016. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

Joomla inotur