Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

Змагання для бригад швидкої медичної допомоги.

innov-1 innov-2 Перша спроба інтеграції до світової системи невідкладної медицини та нового «дихання» у навчанні та підготовці працівників служби, була участь екіпажу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у міжнародних змаганнях служб екстреної медичної допомоги Ралі Рейвіз (Республіка Чехія) у 2006році. Україна в особі Львівської делегації першою з країн колишнього СРСР була представлена на таких змаганнях.

Розуміючи важливість та необхідність такого заходу для підвищення рівня знань, удосконалення практичних навичок працівників виїзних бригад а звідси - покращення якості надання екстреної медичної допомоги населенню Львівщини та отриманий досвід стали поштовхом для організації та проведення у Львові аналогічних навчань-змагань. У 2006р. Львівський центр медицини катастроф організував та провів перші змагання «Галицькі медичні ралі» з міжнародним представництвом. Резонанс проведення заходу був колосальним. Наша установа отримала пальму першості в організації такого змагання - навчання. У подальшому, неодноразово бригада центру була учасником таких змагань в Україні, Республіці Польща та Прибалтика. З кожною новою участю виростав рівень знань та вмінь спеціалістів, відшліфовувались навики, засвоювались європейські стандарти роботи. Участь у міжнародних змаганнях з медичного рятівництва – шлях до найвищого рівня знань та майстерності персоналу служби екстреної медичної допомоги.

Такі змагання для бригад швидкої медичної допомоги були пізніше проведені у західних областях України, у 2013 році - у м. Києві.

Впровадження Львівським центром медицини катастроф міжнародного медичного проекту «Створення транскордонної мережі пунктів екстреної медичної допомоги та інформаційно – координаційного центру в м. Львові» на території Львівської області.

Комунальним закладом „Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” було розроблено спільний проект за Програмою Добросусідства Польща-Білорусь-Україна INTERREG IIIА/TACIS CBC «Створення транскордонної мережі пунктів екстреної медичної допомоги та інформаційно – координаційного центру у м. Львові»

Програма Польща – Білорусь – Україна INTERREG IIIA/Tacis CBC – одна з семи програм добросусідства, яка офіційно була затверджена Європейською Комісією 5 листопада 2004 року. Проекти, що реалізуються в межах цієї програми, фінансуються Європейським фондом регіонального розвитку (ЄФР) для країн ЄС та програмою економічної допомоги TACIS – для країн, котрі не є членами Європейського Союзу. Фінансування з цієї програми прикордонної співпраці надається у вигляді грантів.

Основна мета Програми - співпраця між місцевими та регіональними владами сусідніх територій, направлена на створення транскордонних центрів суспільно-економічного розвитку шляхом реалізації спільних стратегій. Програма має на меті підвищити життєвий рівень та суспільно-економічну інтеграцію прикордонних територій через тісну співпрацю та взаємодію.

Для розгляду нашого проекту «Створення транскордонної мережі пунктів екстреної медичної допомоги та інформаційно – координаційного центру у Львові» координатором була подана заявка до Спільного Технічного Секретаріату Програми Добросусідства Польща – Бєларусь - Україна INTERREG IIIA/Tacis ПГС 2004-2006 в рамках ІV набору 13 травня 2007р. у м. Варшава.

Проект був розглянений та переданий у відбірковий комітет Програми та отримав високий рейтинг експертної оцінки. Проект був унікальним, тому що це перший проект з інвестиційною складовою в галузі медицини, який фінансується Програмою Добросусідства Польща – Бєларусь - Україна INTERREG IIIA/Tacis ПГС 2004-2006 в Україні.

Учасники проекту.

Зі сторони України – провідний партнер комунальний заклад „Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”;

Зі сторони Польщі - інші партнери – Станція екстреної медичної допомоги та санітарного транспорту в м. Люблін та Воєводський шпиталь в м. Перемишль.

Мета проекту.

У проекті закладено дві головні мети:

1. створення передумов для довгострокової співпраці партнерів, територіально розташованих на суміжних територіях

2. організація на українській території мережі пунктів екстреної медичної допомоги для підвищення безпеки на прикордонних міжнародних автострадах, а це підвищить рівень безпеки життя, завдяки швидшому реагуванню на екстремальні ситуації в регіоні

3. створення інформаційно-координаційного центру у м. Львові на користь місцевих общин і дозволить активізувати транскордонну співпрацю.

В рамках виконання проекту Львівський центр медицини катастроф забезпечив :

  • створення п’яти пунктів екстреної медичної допомоги на базах ЦРЛ;
  • проведення у виділених під пункти приміщеннях ремонту, закупівлю меблів, офісної техніки, встановлено комп’ютерне обладнання, пункти забезпечені радіозв’язком.
  • закуплівлю за кошти Європейської Спільноти  реанімобілів європейського зразка з необхідним медичним обладнанням та оснащенням.
  • проходження медичні працівники, що працюють у складі виїзних бригад, навчання та стажування в Польщі.
  • проведення конференцій з  міжнародною участю;
  • проведення змагань  бригад швидкої медичної допомоги -  «Галицькі медичні ралі»;
  • проведення тренінгів для медичного та немедичного персоналу.

innov-5innov-6

innov-7

innov-8

 

sign


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2019. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

 

Joomla inotur