Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

швидкі Львів 1 У 2006 році на час заснування Львівського центру медицини катастроф на балансі установи було 4 реанімобілі (3 на базі Рено та 1 Форд). У 2008 році установа отримала Грант на виконання на території Львівської області міжнародного медичного проекту «Створення транскордонної мережі пунктів екстреної медичної допомоги та інформаційно – координаційного центру у м. Львові» за Програмою Добросусідства Польща-Білорусь-Україна INTERREG IIIА/TACIS CBC. У рамках виконання цього проекту, за кошти Європейської Спільноти, було закуплено 5 реанімобілів європейського зразка з необхідним медичним обладнанням та оснащенням. Реанімобіль задіюється для спеціалізованої дошпитальної допомоги перш за все при аваріях і катастрофах, а в інший час – при гострих захворюваннях і станах, які загрожують життю і здоров'ю людей. Сучасні реанімобілі на базі Фолоьксваген - Крафтер відповідають вимогам по забезпеченню повного об’єму надання інтенсивної терапії та реанімації постраждалим, дозволяють здійснювати тривалий медичний супровід з транспортування потерпілих із розладами життєво-важливих функцій.

Швидкі Львів 2 На виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу», Львівською обласною радою прийнято рішення №621 від 23.11.2012 «Про окремі питання створення системи екстреної медичної допомоги у Львівській області». У відповідності до вищеназваного рішення до спільної власності територіальних громад mtz Львівщини в оперативне управління комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (далі – КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК) було безоплатно передано майнові комплекси (разом з перехідними залишками паливно-мастильних матеріалів і лікарських засобів) та спеціалізовані автомобілі системи екстреної (швидкої) медичної допомоги всіх адміністративно-територіальних одиниць Львівської області. Більща половина санітарного автотранспорту вичерпала свій ресурс та потребувала заміни. У рамках державної програми закупівель медичного автотранспорту Львівщина отримала нові автомобілі швидкої медичної допомоги які, згідно Національному стандарту України «Колісні транспортні засоби. Автомобілі швидкої медичної допомоги та їхнє обладнання» відповідають класу «А», «В» та «С». Згідно розподілу, санітарний транспорт переданий у структурні підрозділи центру. Якість і рівень комплектації карет «швидкої» відповідають вимогам національного стандарту. Усе обладнання в закуплених автомобілях – від провідних світових виробників, що дає можливість наблизити якість та рівень надання медичної допомоги області до європейських стандартів.


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2019. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

 

Joomla inotur