Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

На виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу» з 1 січня 2013 року створено «Станцію екстреної медичної допомоги» як структурний підрозділ КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК, яка стала частиною функціональної складової системи екстреної медичної допомоги на території Львівської області.

Діяльність станції спрямована на виконання основних завдань, покладених на заклад охорони здоров’я з надання цілодобової, гарантованої державою безоплатної екстреної медичної допомоги на дошпитальному етапі всьому дорослому та дитячому населенню Львівської області.

У структуру станції ЕМД входить 21 підстанцій екстреної медичної допомоги та 67 пунктів ЕМД.

Розосередження підстанцій та пунктів по територіях обслуговування відповідає нормативу транспортної доступності - 10-ть хвилин з моменту отримання звернення по території міст та 20-ти хвилинної транспортної доступності у сільські населені пункти Львівської області.

Прийом та передача викликів на виконання бригадами здійснювалася диспетчерськими підстанцій ЕМД та безпосередньо бригадами. Для забезпечення прийому викликів за екстреною медичною допомогою від населення області на час відсутності бригади ЕМД у пункті, згідно наказу Департаменту охорони здоров'я ЛОДА, задіювались працівники приймальних відділень лікувальних установ, на базі яких створені пункти ЕМД. Передача викликів здійснювалась трьома каналами передачі:

1.    Радіозв’язком, безпосередньо на бригади (з моменту отримання виклику, вільні бригади отримують виклик до 2-х хвилин з моменту реєстрації);

2.    Безпосередній зв’язок, на підстанції;

3.    По телефону, за вимогою вільної бригади.

станція швидкої допомоги львів


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2019. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

 

Joomla inotur