Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

Комунальний заклад "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" створений рішенням XXV сесії IV-го демократичного скликання Львівської обласної ради від 15 листопада 2005р. та введений в дію наказом Головного управління охорони здоров’я від 11.05.2006 р.

На виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу», у зв’язку з реформуванням служби екстреної медичної допомоги, комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК) з 1 січня 2013 року працює у новому форматі. Складена нова структура та новий штатний розпис установи. У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів від 21 11. 2012 р. № 1116 «Про затвердження Типового положення про центр екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф» розроблено Положення про Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та Управління майном спільної власності Львівської обласної ради наказом від 28 січня 2013 року № 102-С «Про затвердження нової редакції статуту комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» затверджено новий статут.

У закладі наявна ліцензія на право здійснення медичної практики та ліцензія на придбання, використання та знищення наркотичних середників, прекурсорів та психотропних препаратів.  

У штатний розпис КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК з 1 січня 2013року увійшли всі підрозділи служби швидкої медичної допомоги лікувально-профілактичних закладів Львівської області без права юридичної особи на правах відокремлених підрозділів з наявною штатною чисельністю станом на 01.10.2012. Новий штатний розпис затверджений директором департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації .

КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК очолює директор Пацюрко Юрій Михайлович. Зібрано документи, які мають юридичне значення у діяльності КЗ ЛОЦЕМД МК та наявність і ведення яких є необхідним та доцільним для забезпечення нормальної діяльності закладу, дотримання прав пацієнтів, медичних працівників та закладу і дотримання вимог чинного законодавства України.  

Регулювання всіх соціально-економічних, виробничих та трудових відносин у КЗ ЛОР ЛОЦЕМД МК здійснюється на основі колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом на 2014-2016 рр., який затверджений на зборах трудового колективу 13 травня 2014 року та зареєстрований у Департаменті економічної політики Львівської міської ради (реєстровий номер 152 від 27.05.2014р.).

Особистий прийом громадян у центрі здійснює директор. Він проводиться відповідно до затвердженого директором графіка.

У закладі є первинна профспілкова організація, яка заснована у 2007 році. Організаційно-методичну допомогу у роботі центру надає Український науково – практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Юридична адреса: 79059, м.Львів, вул. І. Миколайчука, 9 тел./факс: 224-90-05 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2019. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

 

Joomla inotur