Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

Структура Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» створений на підставі наказу управління майном Сумської обласної ради від 28.12.2012 № 536.

На сьогодні в структуру новоствореного комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» входять наступні підрозділи: відділи виїзної консультативної допомоги та медицини катастроф, навчально-тренувальний відділ, аптечне відділення, адміністративно-організаційне управління з канцелярією, відділами кадрів та правового забезпечення, інформаційно-аналітичним відділом медичної статистики, бухгалтерія, планово-економічний відділ, господарсько-технічне управління з автомобільно-експлуатаційним відділом, 2 станції (Сумська та Шосткинська) та 17 відділень екстреної (швидкої) медичної допомоги, 39 пунктів постійного та 2 тимчасового базування бригад Е(Ш)МД (2013 рік – 2 станції, 17 відділень Е(Ш)МД та 38 пунктів постійного базування бригад Е(Ш)МД), з них у травні 2014 року відкрито 1 пункт постійного базування (с. В.Сироватка Сумського району) та 2 тимчасового базування бригад Е(Ш)МД в м. Суми. Вказані пункти відкриті в межах затверджених на 2014 рік штатного розпису на 1406 посад та кошторисних призначень Центру.

Починаючи з січня 2013 року, Центр фінансується з обласного бюджету: затверджено на 2014 рік 82 млн. 150,9 тис. гривень проти 70 млн. 102 тис. гривень у 2013 році. Фінансування збільшено на 12 млн. 48,9 тис. гривень, що становить майже 15%, з них на виконання постанови КМУ від 27.03.2013 № 199

– 9,3 млн. гривень.

З державного бюджету фінансується придбання медикаментів та виробів медичного призначення (2013 рік – 8 млн. 159,2 тис. гривень та 2014 рік – 3 млн. 651,5 тис. гривень) і 34 автомобілів швидкої медичної допомоги на суму більше 22 млн. гривень, оснащених сучасним медичним обладнанням у відповідності з Національним стандартом України.

Протягом 2013-2014 років всі підрозділи Центру забезпечені комп’ютерною та оргтехнікою за рахунок коштів обласного бюджету та спонсорської допомоги (6 комп’ютерів, 5 принтерів та 2 сканери). До мережі Інтернет підключені підрозділи в м. Суми, відділ виїзної консультативної медичної допомоги та медицини катастроф, Сумська станція та 8 відділень екстреної (швидкої) медичної допомоги. До кінця І півріччя поточного року планується підключити до мережі Інтернет Шосткинську станцію та 9 відділень Е(Ш)МД, зв’язавши між собою всі структурні підрозділи Центру.

Функціонує веб-сайт Центру (centr.uoz.sumy.ua) та у 2014 році створена веб-сторінка навчально-тренувального відділу (tsentrsumy103.ucoz.ua).

Фахівцями Центру здійснюється щоденний моніторинг кількості екстрених викликів та часу прибуття бригад на місце виклику, витрати палива санітарними автомобілями в розрізі кожного району області. Виконання нормативу в середньому становить 10-хвилинної транспортної доступності у містах 85-86% та 20-хвилинної у сільській місцевості – 80-81%.


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2019. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

 

Joomla inotur