Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

Відділ медицини катастроф Відділ медицини катастроф надає дошпитальну допомогу населенню області з гострими захворюваннями, потерпілим під час аварій та катастроф, рятувальникам, а також транспортує хворих з ЛПЗ області у спеціалізовані лікувальні заклади м. Львова. Для здійснення основних функцій відділ забезпечений реанімобілями та бригадами у складі лікаря, двох фельдшерів та водія. Всі реанімобілі оснащені сучасним обладнанням відповідно до переліку оснащення. Бригади відділу працюють в режимі цілодобового чергування та:

  • За умов надзвичайних ситуацій надають цілодобову екстрену медичну допомогу в оптимальному обсязі та в найкоротший термін, постраждалим, рятувальникам та особам, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, здійснює їх евакуацію;
  • У повсякденній діяльності – надають кваліфіковану екстрену медичну допомогу при травмах, нещасних випадках та невідкладних станах, які безпосередньо загрожують життю або призводять до значного погіршення здоров’я дорослого та дитячого населення м.Львова та Львівської області.

У склад відділу входять пункти медицини катастроф: «Львів», «Миколаїв», «Буськ», «Новояворівськ», «Жовква», які відкрилися на виконання умов Грантової угоди № 2008/157-717, підписаної 20.06.2008р. щодо реалізації на території Львівської області проекту «Створення транскордонної мережі пунктів екстреної медичної допомоги та інформаційно - координаційного центру в м. Львові» за програмою Добросусідства Польща – Білорусь – Україна INTERREG IIIA/TACIS CBC та для своєчасного прибуття бригади до місця екстреної події чи виклику.

Профільними (першочерговими) для пунктів МК є виклики для надання спеціалізованої екстреної медичної допомоги потерпілим (у тому числі іноземним громадянам) при аваріях, катастрофах, ДТП, НС. При потребі, бригади пунктів ЕМД надають екстрену медичну допомогу пацієнтам, їх евакуацію у медичні заклади за межами території обслуговування, згідно розпорядження диспетчера КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК. Бригади пунктів МК виїжджають за межі області згідно наказу ДОЗ ЛОДА, а також здійснюють виїзди за викликами «на себе» бригадами обласної та міських станцій ШМД з метою забезпечення надання пацієнтам повного об’єму спеціалізованої екстреної медичної допомоги, підвищення ефективності та покращення якості надання екстреної медичної допомоги при гострих станах та транспортування їх у лікувальну установу.

Бригада може здійснювати виїзд на виклик, отриманий від лікаря або фельдшера інших лікувальних закладів з обґрунтуванням потреби у спеціалізованій медичній допомозі.

У структуру відділу входить також диспетчерська служба, що здійснює прийом-передачу викликів виїзним бригадам, аналізує та створює базу даних по викликах, веде статистичну обробку здійснених викликів, координує роботу виїзних бригад. У функції диспетчерської входять також інформаційне забезпечення ДОЗ ЛОДА в межах Урядової ІАС НС МОЗ України.


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2019. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

 

Joomla inotur