Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

Діяльність даного відділу регламентується спільним наказом ДОЗ  ЛОДА 13.12.2013р. за №1124 та № 3414-у від 30.12.13р.«Про забезпечення екстреною консультативною медичною допомогою населення Львівської області у 2014р.».

В повсякденних умовах відділ здійснює медичну практику шляхом цілодобової  організації  виїзної екстреної консультативної медичної допомоги мережі лікувально-профілактичних закладів   в межах території Львівської області.

З метою забезпечення цією допомогою населення (хворих, постраждалих) у закладах охорони здоров’я та надання необхідної екстреної медичної допомоги населенню, яке потрапляє в зони надзвичайних ситуацій техногенного і природного походження,  залучаються висококваліфіковані спеціалісти відповідного профілю з медичних установ м. Львова, а також професорсько-викладацького складу Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького. Частина спеціалістів входить у штат КЗ ЛОР ЛОЦЕМД МК, інші залучаються як позаштатні спеціалісти.

Транспортом КЗ ЛОР ЛОЦЕМД МК забезпечується цілодобове перевезення лікарів-консультантів у райони області та повернення їх додому.

Лікарі-консультанти працюють за графіками, що подають головні позаштатні спеціалісти ДОЗ ЛОДА.. Виконані медичні завдання вони відображають у належно оформленій первинній звітно-обліковій документації (форма №119-о), яка затверджена наказом МОЗ України від 05.08.99р. № 197.

Основні завдання відділу для надання консультативної та екстреної медичної допомоги:

 • Організація виїзної консультативної екстреної медичної допомоги населенню області та міста Львова за поданими викликами від керівників медичних установ області та міста, керівництва КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК, за розпорядженнями головних спеціалістів Департаменту ОЗ ЛОДА, та в окремих випадках,  погоджених з керівництвом Департаменту ОЗ ЛОДА  та КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК, керівників медичних служб інших відомств. Служба екстреної консультативної медичної допомоги забезпечує доїзд консультанта до медичного закладу, де знаходиться хворий, з використанням санітарного транспорту та повернення до місця проживання або праці. 
 • Організація виїзної екстреної та консультативної спеціалізованої медичної допомоги населенню області та міста Львова при виникненні надзвичайних ситуацій, нещасних випадків з масовим ураженням, термінова доставка в населенні пункти медичних бригад консультантів, керівників органів і установ охорони здоров’я медичних вантажів, апаратури, медикаментів.
 • Організація викликів провідних спеціалістів із медичних центрів і клінік м. Києва та інших медичних центрів України через Українську станцію виїзної  консультативної та екстреної медичної допомоги  при МОЗ України.
 • Проведення обліку і аналізу своєчасності і ефективності організації  консультативної екстреної медичної допомоги. Проведення систематичного аналізу кількісних показників діяльності відділення. 
 •  Підготовка інформації і доповідних службових записок керівництву КЗ ЛОР ЛОУ ЕМД МК,  провідним і головним спеціалістам Департаменту ОЗ ЛОДА , МОЗ України, Української станції ЕКД при МОЗ України та Київському НПЦ ЕМД і МК при МОЗ України про стан екстреної консультативної медичної допомоги в області.
 • Підготовка і упорядкування наказів для погодження і затвердження у Департаменті ОЗ ЛОДА та Львівському національному медичному університеті ім. Д.Галицького, які регламентують чергування лікарів-консультантів усіх спеціальностей у відділенні екстреної консультативної медичної допомоги протягом року.
 • Належне ведення та зберігання статистичної звітності в електронних та інших носіях інформації про роботу відділу.
 • Організація та впровадження заходів спрямованих на збереження матеріальних цінностей, дотримання техніки безпеки.
 • Розробка заходів і пропозицій по дальшому вдосконаленню екстреної консультативної медичної допомоги області з участю головних спеціалістів Департаменту ОЗ ЛОДА, наукових працівників медичного університету, керівників КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК, керівників медичних установ та науково-практичних центрів. Участь в організації і проведенні семінарів, клінічних патолого-анатомічних, науково-практичних конференцій,у консиліумах лікарів, в т.ч. - у лікарнях міста та області, медичних радах.
 • Підвищення рівня теоретичних і практичних знань. Пропаганда досягнень медичної допомоги і практики, санітарно-просвітницька діяльність серед працівників відділення, пацієнтів та населення.
 • Надання екстреної медичної допомоги всім, хто її потребує.
 • Забезпечення  спадкоємності з лікувально-профілактичними закладами при поданні екстреної медичної допомоги.
 • Координація дій медичних сил у зонах надзвичайних ситуацій.

logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2017. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

 

Joomla inotur