Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

moz s

Міністерство охорони здоров’я України у своєму інформаційному листі повідомило керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської держадміністрацій, ректорів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації та закладів післядипломної освіти про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сьогодення та майбутнє лабораторної медицини», яка відбудеться на платформі Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».

Міністерство виступило організатором конференції разом з Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії та лабораторної медицини і Національною медичною академією післядипломної освіти України ім. П.Л. Шупика.

Науково-практичний захід відбудеться 14-15 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» і збере фахівців, діяльність яких пов’язана з питаннями клінічної лабораторної діагностики, клінічної біохімії, лабораторної імунології та з проведенням наукових досліджень у інших напрямках лабораторної медицини.

Переглянути відповідний інформаційний лист Міністерства охорони здоров’я України можна тут.

Ознайомитися з науково-практичною програмою Конференції, а також зареєструватися на події можна тут.

Нагадуємо, що всі науково-практичні заходи Форуму внесені до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2014 році», затверджені НАМН та МОЗ України (розділ «Конгреси» № 5, ст. 8; інформаційний лист про зміну дати Конгресу № 5-ф-2014). Всі учасники науково-практичних заходів отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Участь у Форумі – безкоштовна.

V Ювілейний Міжнародний медичний форум відбудеться 14-16 жовтня 2014 р. у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б.

Додати коментар


Захисний код
Оновити


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2016. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

Joomla inotur