Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

Подія відбулася в Києві з 30 вересня по 2 жовтня. За участі співорганізатора – Міністерства охорони здоров’я України – та партнерів (Національна академія медичних наук, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова та інші) у рамках виставки організовано більше 20 професійних наукових заходів для спеціалістів сфери медицини.

Експозицію виставки склали близько 200 компаній з 12 країн: України, Бельгії, Білорусі, Індії, Італії, Казахстану, Китаю, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Туреччини.

У рамках програми щодо проблем, які стосуються екстреної медицини, було створено відповідні розділи «Медицина катастроф» і «Медика», спеціальну експозицію «Інновації в медицині». Зважаючи на ситуацію у країні, великого значення набули матеріали та технічні засоби, що стануть у пригоді саме в умовах бойових дій. Так, було представлено модульну операційну для польового госпіталю, переобладнану зі стандартного контейнеру. Презентовано новий асептичний медичний клей «Сульфакрілат», що являє собою унікальну хірургічну клейову композицію для з’єднання м’яких тканин живого організму з антибактеріальними та протизапальними властивостями, поєднує якості міцності та еластичності та має високий гемостатичний ефект).

Помітною новинкою серед представлених на виставці продуктів стали автоматичні зовнішні дефібрилятори з голосовими підказками (Paramedic CU-ER1 от Heaco (Велика Британія), Saver One от A.M.I. (Італія)), які допомагають швидко та точно зорієнтуватися в ситуації, що потребує порятунку людського життя. Було б цікаво дізнатися думку читачів нашого видання щодо можливостей і перспектив застосування таких технологій у сучасній практиці екстреної медичної допомоги. Чи варто робити акцент на так званій автоматичній допомозі, чи цей підхід не принесе результатів?

23 Міжнародна медична виставка «Охорона здоров’я 2014», безперечно, є масштабною подією, що поєднує різноманітні галузі медицини, сприяючи їх взаємопроникненню та обміну досвідом. У роботі площадки для співпраці засобів масової інформації з читачами хотілось би бачити більшу зацікавленість лікарів до спеціалізованих видань, активність і прояви ініціативності. Бажаємо заходу розвиватися в різних спрямуваннях, роблячи успіхи та породжуючи їх серед усіх учасників і партнерів. Сподіваємося, що в 2015 році зустрінемося з Вами, шановні читачі, на заході, який поєднає нас і принесе результати своєї плідної діяльності (http://www.publichealth.com.ua/).

Один із заходів, проведених у рамках програми 23 Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я 2014»

(фото з сайту www.publichealth.com.ua)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2016. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

Joomla inotur